Dostawa

Dbamy o to, by wszystkiezamówienia złożone do godziny 12.00 w dni robocze, wysłane zostały jeszcze tegosamego dnia. Zamówienia złożone po 12.00 wysyłamy kolejnego dnia roboczego.

Jeśli Twoje zamówienie nie przeszło jeszcze do realizacji, skontaktuj się z nami kontakt@beshaped.pl, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Ci pomóc.

Przesyłki realizowane za pośrednictwem kuriera DPD i InPost doręczane są w ciągu 24h od nadania (w dni robocze). W niewielu przypadkach przesyłka doręczana jest do 48 godzin.

Niestety nie prowadzimy odbiorów osobistych.

Płatności

Za zamówienie możesz zapłacićprzelewem tradycyjnym, szybkimi przelewami PayU, BLIK, kartą płatniczą, lub za pobraniem.

Jeśli zamówienie nie zostało jeszcze opłacone,napisz do nas na kontakt@beshaped.pl

Skontaktuj się z nami na kontakt@beshaped.pl lub wróć do podsumowania zamówienia i wciśnij przycisk zapłać ponownie.

Zwroty i wymiany

Niestety z przyczyn logistycznych nie oferujemy możliwości wymiany towaru. Produkt w nieprawidłowy mrozmiarze możesz zwrócić na adres zwrotu.

Jasne! Masz 30 dni na decyzję. Bez podania przyczyny możesz zwrócić produkt w nienaruszonym stanie, z kompletem wszystkich metek. Pamiętaj, że koszty przesyłki towaru ponosisz Ty.

Prosimy o staranne i delikatne mierzenie ubrań tak, żeby nie nosiły one żadnego śladu użytkowania, szczególnie dotyczy to zabrudzeń dekoltów od podkładu/pudru oraz podkrojów pach. W przypadku widocznych zabrudzeń pomniejszających wartość ubrania kwota zwrotu zostanie pomniejszona o:

14,90 zł za sztukę. 

Instrukcję znajdziesz na stronie zwrot.

Produkty

Wszystkie produkty staraliśmy się opisać jak najbardziej szczegółowo, jednak jeśli informacje podane przeznas nie są wystarczające, z przyjemnością udzielimy Ci wszystkich informacji. Napisz do nas na kontakt@beshaped.pl lub poprzez media społecznościowe, a nasz zespół niezwłocznie rozwieje Twoje wątpliwości.

Produkty BeShaped dostępne są w limitowanych ilościach. Niestety nie możemy zagwarantować, że dana kolekcja pojawi się w sklepie ponownie.

Przy każdym produkcie znajduje się tabela wymiarów. Jeśli masz problem z doborem idealnego rozmiaru,napisz do nas na kontakt@beshaped.pl, a nasz zespół z przyjemnościąpomoże Ci dokonać wyboru.