O nas

Z myślą o dziewczynach takich jak Ty, które chcą wyglądać i czuć się pięknie już teraz, nie czekając na perfekcyjnie wyrzeźbioną sylwetkę, powstała marka BeShaped.

Doskonale wiemy jak trudno zrobić pierwszy krok i zawalczyć o lepszą wersję siebie, gdy nasze ciało nie wygląda idealnie.
Wszystkie różnimy się od siebie. Jesteśmy wysokie, lub niskie, mamy różny kolor skóry, inne figury, cele ale łączy nas jedno - zawsze chcemy czuć się dobrze, wyglądać pięknie i być pewne siebie.
Nie chcemy zaszywać się w domu i czekać, aż magicznie pozbędziemy się fałdek i zbędnych kilogramów, dlatego powstało BeShaped.

Marka stworzona przez kobietę, która miała dość niepraktycznych ubrań sportowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży fashion wiedziała jak stworzyć ubrania, które będą podkreślały wszystkie atuty, jednocześnie ukrywając to, nad czym jeszcze musisz popracować.
W BeShaped używamy wyłącznie najlepszych surowców oraz tworzymy staranne konstrukcje, dzięki którym w naszych topach czy legginsach będziesz wyglądać równie dobrze teraz, jak i za rok, gdy Twoja sylwetka zmieni się dzięki regularnym ćwiczeniom.

Tworzymy innowacyjne konstrukcje, które doskonale modelują sylwetkę. Zależało nam również aby wszystkie stroje sportowe BeShaped jak najlepiej dbały o komfort podczas treningu i wspierały w dążeniu do realizacji sportowych celów. Nie akceptujemy kompromisów, a wszystko robimy na 100%, dlatego udało nam się stworzyć produkty, który sprostają Waszym wymaganiom.

Naszym celem jest sprawienie, że żadna z naszych klientek nigdy więcej nie będzie niekomfortowo czuła się na siłowni czy wstydziła się swojego ciała, dlatego dołącz do nas i #BeShaped.