Opis

Autorski design
Maty zaprojektowane zostały w Polsce. To nasze autorskie wzory, dlatego są tak bardzo unikatowe. Dzięki nim wyróżnisz się na siłowni i podczas zajęć jogi. Trenując w domu, stale inspirować Cię będą energetyczne kolory i hasła motywacyjne. Maty dostępne są w sześciu wersjach kolorystycznych. Wybierz swoją ulubioną!

Antypoślizgowa i bezpieczna
Mata do ćwiczeń BeShaped jest całkowicie antypoślizgowa, dzięki czemu dba o bezpieczeństwo Twojego treningu. Świetnie sprawdza się podczas treningu fitness, pilatesu, czy praktyki jogi. Dzięki górnej warstwie wykonanej z zamszu syntetycznego, nadaje się również do ćwiczeń boso i w skarpetkach.

Miękka i komfortowa 
Optymalna grubość i wysoka jakość materiałów użytych do stworzenia maty gwarantują pełną stabilizację. Mata posiada właściwości amortyzacyjne, dzięki czemu chroni stawy od ucisku i kontuzji podczas ćwiczeń.

Wytrzymała i odporna na ścieranie 
Mata wykonana jest z niesamowicie wytrzymałej pianki, która zapewnia miękkość i sprężystość. Nie straszne jej niewielkie odkształcenia, dlatego po chwili z łatwością wraca do swojego poprzedniego kształtu. Jej wierzch wykonany jest z mocnego tworzywa, które odporne jest na ścieranie printu i zamszowego wykończenia.